Makijaż permanentny Warszawa – oczy i brwi

// April 12th, 2010 // Makijaż Permanentny Warszawa

makijaż trwały oczu i brwi WarszawaJak już wcześniej pisaliśmy makijaż permanentny to zdecydowanie oryginalna sztuka robienia makijażu. Na pierwszym miejscu stawia ona przede wszystkim podkreślenie naturalnego piękna każdej z nas. Medycyna estetyczna w swej bogatej ofercie zawarła makijaż permanentny i poleca go wszystkim tym kobietom, które cenią sobie podkreślenie delikatności i naturalności twarzy. Niewątpliwie jednym z najważniejszych elementów twarzy poddawanych sztuce makijażu są oczy. Komu szczególnie proponuje się wykonanie zabiegu, jakim jest makijaż permanentny oczu? Na pewno osobom, które najchętniej wcale się nie malują, czyli sportowcom, kobietom, które żyją w biegu, odwiedzającym sauny czy baseny, a pomimo tego chcących pięknie wyglądać w każdym momencie. Również paniom, które noszą okulary i szkła kontaktowe, które pomniejszają optycznie oczy każdy dobry salon kosmetyczny zaproponuje wykonanie trwałego makijażu oczu. Także osoby, które mają rzadkie brwi i rzęsy mogą śmiało wyeliminować ten defekt urody stosując właśnie makijaż permanentny. A może są także osoby, które cierpią na wszelkie alergie na kolorowe kosmetyki? Tak czy inaczej każda z nas może odwiedzić salon kosmetyczny i zapytać o poradę ekspertów w tej dziedzinie.

Każda kobieta zdaje sobie sprawę z tego, że rysunek na powiece gra decydującą rolę w podkreślaniu piękna naszych oczu. Medycyna estetyczna wyznacza wzór idealny kreski oka wzorując się na kształcie migdała. Podstawową zasadą jest także pamiętanie o tym, aby oczy nie były ani zbyt wąskie, ani za bardzo szerokie, co może sprawić nienaturalny dobór kreski. Kreska ta powinna idealni współgrać z linią brwi.

Odwiedzając salon kosmetyczny i wykonując makijaż permanentny oczu możemy liczyć na to, że nie rozmaże się on po ćwiczeniach czy wizycie na basenie bądź w saunie, a nawet w kinie podczas łzawego filmu. Również za pomocą odpowiednio narysowanej kreski można sprawić, że nasze rzęsy będą grubsze, gęstsze, a oko bardziej wyraziste. Zazwyczaj wykonuje się cienką linię pomiędzy rzęsami lub wyraźną kreskę nad rzęsami za pomocą eyeliner’a. Na dolnej zaś wykonuje się delikatną kreskę w linii rzęs. Dodatkowo możemy pogrubić kreski w całej ich długości lub tylko w zewnętrznym kąciku.
Co zrobić z brwiami? Otóż i w ich wypadku można śmiało zastosować makijaż permanentny, aby poprawić ich długość, szerokość i kształt łuku. Każdy dobry salon kosmetyczny może zaproponować nam szeroką paletę kolorów pigmentów, w zależności od naszej karnacji. Najlepsze efekty daje tu metoda cieniowania lub dokładnego rysowania pojedynczych włosków.

Zostaw odpowiedź

*