Medycyna estetyczna – Salon Elegante – opinie i opis zabiegu

Dzięki zaproszeniu salonu kosmetycznego Elegante, przeprowadziliśmy ocenę tego gabinetu urody po względem wyglądu i lokalizacji miejsca, kompetencji personelu w zakresie makijażu trwałego oraz na własne oczy przekonaliśmy się o wynikach zabiegu, obserwujące jego przebieg i efekty końcowe. Zabieg medycyny estetycznej jakim jest makijaż permanentny Warszawa jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w salonie kosmetycznym Elegante, mieszczącym się w Warszawie. Podczas wizyty w tym znanym salonie urody mieliśmy okazję zapoznać się z pokojem przeznaczonym do tego zabiegu oraz ze sprzętem służącym do jego wykonania.

Makijaż permanentny wykonywany jest tutaj metodą Conture Make Up, przy użyciu urządzenia, które cechuje wyjątkowa precyzja nanoszenia barwnika. Efekty zabiegu widoczne są przez około 3 do 5 lat, przy czym powinny zostać w tym okresie odnowione. W ramach odnowienia w salonie dostępne są zniżki, a ewentualna korekta po 2 tygodniach, wykonywana jest gratis. Jak w każdym dobrym salonie urody powinien to być standard jeśli chodzi o makijaż trwały ust, oczu lub brwi. Barwniki wprowadzane są do trzeciej warstwy naskórka, co zapewnia precyzję rysowania makijażu oraz przeciwdziała “rozlewaniu” się makijażu i równocześnie sprawia, ze zanika od równomiernie.

Do wyboru jest wiele rodzajów barwników, które cechuje całkowita antyalergiczność oraz antytoksyczność, dzięki temu są one tolerowane przez większość osób. Najlepiej jednak przeprowadzić wcześniejszy test przyjęcia barwnika, żeby zyskać 100% pewność, że organizm będzie go tolerował. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny.

Salon kosmetyczny Warszawa Elegante to wyjątkowe miejsce pod względem komfortu i podejścia do klienta, czego mieliśmy okazję doświadczyć na miejscu. Kameralne pokoje gabinetowe, wyjątkowa sterylność i sympatyczny personel, to kwestie z pewnością działające na korzyść salonu. Wrażenia po ocenie wnętrza i kwalifikacji personelu, po przeprowadzonych rozmowach, są jak najbardziej pozytywne.

Mieliśmy okazję przekonać się o wynikach zabiegu, przeprowadzonego na klientce salonu. Makijaż trwały obejmował usta i oczy, był bardzo delikatny, praktycznie nie do odróżnienia od zwykłego makijażu. Jednocześnie pozostawiał duże możliwości jeśli chodzi o jego podkreślenie za pomocą klasycznych metod. Idealne połączenie wygody z korzystania z makijażu w każdych warunkach i o każdej porze, a jednocześnie możliwość wpływania na jego wygląd i dostosowywanie do sytuacji. Należy pamiętać, że delikatny makijaż permanentny jest najbardziej uniwersalny, bez względu na światło dzienne i sztuczne, oraz na porę dnia.

Salon Elegante oferuje także inne zabiegi poprawiające kondycję piękna naszego ciała, są to zarówno zwykłe zabiegi kosmetyczne jaki i najbardziej zaawansowane, najnowsze zabiegi z dziedziny jaką jest medycyna estetyczna Warszawa. Oferta w tym zakresie jest imponująca. Jednym z zabiegów równie popularnych co makijaż trwały jest depilacja laserowa Warszawa. Wygodny i skuteczny sposób na trwałe usunięcie owłosienia z dowolnie wybranego kawałka ciała.

W naszej opinii salon Elegante to miejsce godne polecenia, z pewnością powinno się znaleźć na mapie osób dbających o piękno swojego ciała, bezpieczeństwo i wyjątkową jakość zabiegów. Zachęcamy do dzielenia się wrażeniami klientów salonu, z chęcią poznamy inne opinie o salonie Elegante.