Makijaż permanentny trendem w makijażu ślubnym

// September 10th, 2010 // Makijaż Permanentny Warszawa

Ślub to ważny moment na dla każdej z nas. Nic więc dziwnego, że przyszła panna młoda chce wyglądać pięknie w ten dzień. Zdarza się również, że kobieta chciałaby zachwycać męża nie tylko z okazji ślubu, ale i dłużej. Wtedy decyduje się poznać bliżej makijaż permanentny Warszawa. Makijaż robiony z okazji zamążpójścia to nic innego jak połączenie makijażu dziennego i fotograficznego. Unika się ciemnych cieni i ciężkich, wyrazistych kresek. Make up powinien być subtelny, delikatny. Powinien podkreślać piękno panny młodej, a zarazem ukrywać wszelkie niedoskonałości jej cery czy konturu twarzy. Dlatego jeśli kobieta ma piękny, naturalny kształt ust, ale niesymetryczne brwi, kosmetyczka ślubna na kilkanaście dni przed ważną datą, może zalecić makijaż permanentny warszawa.

Trendem w makijażach ślubnych są pastelowe, lekko połyskliwe cienie do powiek oraz delikatne pudry z drobinkami rozświetlającymi twarz. Wizażystka, która wykonuje make up musi pamiętać, że panna młoda powinna zachować nieskazitelny wygląd przez cała noc, zatem makijaż musi być trwały i wodoodporny. Przyszła żona nie może sobie pozwolić na to, żeby na zdjęciach czy filmie świeciła jej się twarz lub na policzkach pokazały się naturalne rumieńce. Makijaż musi być fotograficzny. Buzia powinna być zmatowiona podkładem i korektorem. Te kosmetyki należy nakładać ostrożnie, aby nie doprowadzić do efektu maski. Panna młoda powinna się czuć naturalnie i lekko.

Aby otrzymać efekt delikatności i uniknąć bruzd, najlepiej jest stosować podkład o płynnej konsystencji, który będzie o pół tonu jaśniejszy od naturalnego kolorytu skóry. Nakładamy go na wszystkie partie twarzy (usta, powieki, nos), a także na szyję. Jeśli suknia ślubna odsłania dekolt, z którego kobieta nie jest w pełni zadowolona, podkład i ewentualnie korektor można również tam zastosować. Finalnym elementem nakładanym na twarzy jest puder. Utrwali on makijaż, a także nada blasku skórze, która wcześniej została zmatowiona. Nie powinien to być jednak puder brązujący, gdyż na fotografiach panna młoda wyjdzie nienaturalnie, bo byt ciemna twarz będzie „wybijać się” z na tle bieli jej sukni.

Czas na makijaż oczu. Tu świetnie sprawdzi makijaż permanentny warszawa, który sprawi że kreski na powiekach uwydatnią oko i zapobiegną wszelkiej nietrwałości make up’u. Cienie powinny być jasne, jednak nie powinny być zbliżone do koloru sukienki ślubnej. Wskazane są delikatne róże, a także bardzo jasne brązy i odcienie srebra. Absolutnym hitem są sztuczne rzęsy. Należy jednak unikać doklejania całych pasków. Wizażystka powinna wybrać kępki i przyciąć je do długości naturalnych rzęs panny młodej. Przyklejane włoski powinny dać efekt zagęszczenia rzęs, a nie mało naturalnego przedłużenia. Tu również pomocny może być makijaż permanentny warszawa, który oferuje profesjonalne zagęszczanie, utrzymujące się nawet do 8 tygodni. Ostatni etap to usta. Powiedzmy stop szminkom! Na ten szczególny dzień panna młoda powinna zdecydować się na błyszczyk w odcieniach brzoskwiniowych.

To jest wyjątkowy dzień dla kobiety, dlatego nie może się zamartwiać czy na pewno dobrze wygląda, a tym bardziej nie będzie mogła sobie pozwolić wychodzić do toalety, żeby „przypudrować nosek”. Świetnym rozwiązaniem na ten szczególny dzień jest makijaż permanentny warszawa, który będzie nieskazitelny nie tylko w dniu ślubu, ale i noc poślubną…

Zostaw odpowiedź

*