Makijaż permanentny ust

// May 22nd, 2012 // Makijaż Permanentny Warszawa

Zmysłowe i pełne usta – o nich marzy każda z nas. Za pomocą makijażu można podkreślić ich piękno, jednak już np. skorygowanie ich kształtu nie jest możliwe. Poza tym makijaż rozmazuje się podczas picia czy jedzenia. Natomiast makijaż permanentny ust daje ogromne możliwości. Dzięki niemu można nie tylko zaoszczędzić czas związany z nakładaniem szminki, błyszczyka czy konturówki, ale też powiększyć usta, skorygować ich asymetrię albo poprawić kształt warg i ich proporcje.

Trwały makijaż nie tylko dobre rozwiązanie dla osób chcących zaoszczędzić czas, ale również dla kobiet dojrzałych, które pragną przywrócić swoim rysom wyrazistość oraz osób, dla których makijaż jest trudny do wykonania ze względu na wadę wzroku.

Jeżeli chcemy jedynie poprawić kontur ust niezwykle ważne jest dobranie odpowiedniego barwnika do koloru ich kolory, tak by całość wyglądała naturalnie. Dlatego przed rozpoczęciem zabiegu lingeristka powinna przeprowadzić analizę kolorystyczną. Można również wypełnić barwnikiem całą powierzchnię ust. Wprowadzenie barwnika w głąb skóry odbywa się przy pomocy specjalnej igły.

Tuż po zabiegu usta mogą być nieco suche, spuchnięcie oraz lekko obolałe, jednak po 4 dniach się zagoją. Dlatego najlepiej jest smarować wagi zaleconym przez lingeristkę kremem, który chroni skórę. Zarówno przed zabiegiem jak i po jego wykonaniu powinno się profilaktycznie zażywać lek przeciw opryszczce, żeby zapobiec wystąpieniu choroby.

Zostaw odpowiedź

*