Makijaż permanentny w Warszawie – ile to kosztuje?

// June 4th, 2013 // Makijaż Permanentny Warszawa

makijaz trwaly ceny cennik 150x150 Makijaż permanentny w Warszawie   ile to kosztuje?Wiele z nas zapewne nie przepada za porannym poprawianiem urody. Taki proces zajmuje dużo czasu, a także wysiłku. Alternatywą może być makijaż trwały, inaczej zwany permanentnym. Jest on robiony na stałe, dzięki czemu możemy zaoszczędzić wiele cennego czasu oraz pieniędzy. Zanim się na niego zdecydujemy, warto się zastanowić, czy go chcemy i czy nas na to stać. A wydatek nie jest mały.


Obecnie w Warszawie wiele salonów kosmetycznych oferuje makijaż permanentny. Taki make-up potrafi utrzymać się nawet kilka lat jeśli będziemy odpowiednio o niego dbać, to znaczy odnawiać przynajmniej raz na rok lub dwa lata. Czasem od trwałości zależy rodzaj zaaplikowanego pigmentu, struktura naszej skóry czy oddziaływanie promieni UV.

 
Najczęściej wybieranym miejscem są powieki. Za makijaż górnej zapłacimy od 300 do 600 zł. Za kontur dolnej powieki nieco mniej, bo od 280 do 350 zł. Gdy zależy nam na obydwóch kreskach, weźmy podwójny pakiet, na pewno będzie kilkaset złotych taniej. Jeśli chodzi o kreski w formie eyeliner zawsze będzie to wydatek od 100 do 200 zł większy zarówno dla górnych jak i dolnych powiek. Kontur ust w wielu salonach kosztuje 600 zł, samo wypełnienie to już wyższa cena, do nawet 1300 zł. Nie możemy zapomnieć o brwiach. Tu uszczupli nasz portfel o od 700 do 1000 zł. Do makijażu trwałego zalicza się również przedłużanie rzęs. W tym przypadku tu także cena zależy od wielu czynników. Są to: rodzaj włosia (na przykład z norek), metoda (1:1 lub 1:3) lub po prostu samo uzupełnienie. I tak, przy metodzie 1:1 cena waha się od 150 do nawet 400 zł.

 
Zastanówmy się najpierw dokładnie, czy na prawdę jesteśmy na to gotowi. Będzie to duży wydatek, jednakże pozwoli nam zaoszczędzić czas a także wiele pieniędzy, które przeznaczamy na wszelkiego rodzaju kosmetyki. Możemy dojść do wniosku, że jest to wygodna i opłacalna inwestycja w samą siebie.

Zostaw odpowiedź

*