Gdzie przedłużyć rzęsy w Warszawie ?

// October 26th, 2012 // Makijaż Permanentny Warszawa

przedluzanie rzes warszawa 150x150 Gdzie przedłużyć rzęsy w Warszawie ?Zachęcam wszystkie kobietki do przedłużania rzęs. Jestem bardzo szczęśliwa, że nie muszę już patrzeć na moje krótkie i jasne rzęsy. Rzęsy przedłużam już od bardzo dawna i wybrałam metodę 1:1. Moim zdaniem efekt jest najlepszy, moje rzęsy są pogrubione, dłuższe i nie są obciążone. Na początku miałam kilka nieudanych prób przedłużania. Trafiałam do złych salonów i mój efekt utrzymywał się bardzo krótko, rzęsy wyginały się i wypadały. Jednak nie zraziłam się i szukałam dalej zaufanej Pani, która zadba o moje rzęsy. Na obecna stylistkę trafiłam przypadkiem. Nie mogłam napatrzeć się na rzęsy sąsiadki, aż w końcu odważyłam się i zapytałam gdzie wykonuje swoje przedłużanie. Ona ma takie cudowne, długie rzęsy, jak gwiazda filmowa, zawsze błyszczące i idealnie ułożone. Dostałam numer telefonu i teraz moje też zachwycają. Są krótsze, ale równie piękne ;).

Pamiętam pierwszą wizytę w salonie. Urokliwe osiedle, dwa gabinety w których pracują dwie przemiłe Panie. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, jasne pomieszczenia, wygodne łóżka, atmosfera przyjazna. Za każdym razem kiedy wracam na uzupełnienie jestem szczęśliwa, że zyskam piękny wygląd i zrelaksuje się na przyjemnej rozmowie z P. Kamilą. Rzęsy są super, długo się trzymają ,są równiutkie, nie muszę nic z nimi robić, ani specjalnie chronić. Uzupełniam je co 3 tygodnie, by nie stracić na zagęszczeniu. Polecam salon na Woli, Pani, która tam pracuje wie co robi, wprowadza nowości w stylizacji rzęs ,trudno dostępne w innych salonach. Widać, że ma duże doświadczenie, nie ma pytań bez odpowiedzi i co najważniejsze umiała poradzić sobie z moimi trudnymi rzęsami, zniszczonymi przez poprzednie przedłużenia. Tak ładnego efektu jeszcze nie miałam. P. Kamila umie tak przedłużyć rzęs, że nie widać tego ,że moje naturalne rzęsy różnią się w liczbie w lewym i prawym oku. Zawsze trafia w mój gust, ostatnio namówiła mnie na kilka kolorowych rzęs i to był strzał w dziesiątkę. Teraz to mnie zaczepiają na ulicy i pytają o rzęsy ;). Nie mogę doczekać się następnej wizyty ,podczas której będę miała rzęsy z cyrkoniami. Bardzo podoba mi się to ,ze za każdym razem mogę cieszyć się nowym wyglądem.

Kilka moich koleżanek też skorzystało z usług obu Pań. Każda ma inny efekt, ale każda jest zadowolona. Wiem, że rzęsy mogą być różne: cieńsze, grubsze, krótsze, dłuższe. Panie Stylistki maja niezwykły dar przedłużania, dokładnie wiedzą jakie rzęsy będą odpowiednie i jak uzyskać cudowny efekt. Duży plus za godziny w których można się umawiać, są bardzo elastyczne, od godzin porannych po wieczorne. Szczerze polecam.

Wiem, że nie łatwo znaleźć „pewne” miejsce. Sama długo szukałam, dlatego chętnie podzielę się namiarem na Przedłużanie Rzęs w Warszawie. Musimy się wspierać 😉 Pozdrawiam Miłośniczki przedłużania rzęs.

Telefon: 696 459 944
Adres: Jana Olbrachta 29A/ 59 Warszawa Wola

1 odpowiedź to “Gdzie przedłużyć rzęsy w Warszawie ?”

  1. Jagoda says:

    Absolutnie się zgadzam z autorką artykułu. Przedłużanie rzęs jest piękne, jeśli jest dobrze wykonane. Czasami trudno jednak znaleźć kogoś profesjonalnego z dobrym podejściem do klienta. Nie polecam chodzenia na takie zabiegi na “chybił trafił”. Ja teraz chodzę do Elegante w Warszawie i cenię sobie ich usługi.

Zostaw odpowiedź

*