Conture make up – metoda makijażu permanentnego

// September 12th, 2009 // Makijaż Permanentny Warszawa

image005 150x150 Conture make up   metoda makijażu permanentnegoConture make up to najdelikatniejsza i najłagodniejsza metoda makijażu trwałego i biotatuażu na świecie. Technika ta znana jest już na świecie od ponad dziesięciu lat, jednak dopiero teraz zyskała ona tak ogromną popularność. Stało się tak zapewne dlatego, że jest to aktualnie najbezpieczniejsza technika wykonywania makijażu permanentnego. Swą delikatność zawdzięcza nowym urządzeniom stworzonym specjalnie do tej techniki. Szukając salonu kosmetycznego, w którym będziemy chciały wykonać ten zabieg medycyny estetycznej wybierajmy ten, w którym do wykonania makijażu używa się tylko najnowszych urządzeń. Jest nim między innymi urządzenie typu Long Time Liner uznawane obecnie za najdoskonalsze w tej dziedzinie medycyny estetycznej. Czym charakteryzuje się zabieg przy pomocy tego urządzenia przeczytasz dalej.


 Przede wszystkim zabieg takim urządzeniem charakteryzuje się tym, że jest bezbolesny, a także bezkrwawy. Konstrukcja tego urządzenia pozwala zachować największy stopień sterylności, co jest na pewno niezwykle ważną kwestią przy podjęciu decyzji o wykonaniu makijażu permanentnego. Kolejną sprawą jest to, ze wybrany barwnik wprowadzany jest równomiernie z niezwykłą precyzyjnością na jednakową głębokość tylko do trzeciej warstwy naskórka, a nie do skóry właściwej, co niegdyś mogło mieć miejsce. Sprawiało to ból oraz nierówny makijaż, a także nierównomiernie jego blednięcie. Wszystkie barwniki do tego urządzenia posiadają atest na nietoksyczność i na to, że nie wywołują alergii. Dostępne są również w szerokiej gamie barw naturalnych, więc każda z nas na pewno znajdzie dla siebie odpowiedni kolor. Niewątpliwą zaletą tego narzędzia medycyny estetycznej jest również praca pojedynczą igłą, która posiada specjalne mocowanie, co umożliwia wykonanie precyzyjnych linii, a także precyzyjne cieniowanie i wypełnienie na przykład warg.
To co możemy osiągnąć dzięki tej technice, to przede wszystkim dzięki delikatnym liniom u nasady rzęs efekt zagęszczenia rzęs, dzięki czemu oczy staną się większe i bardziej błyszczące. Staranny rysunek brwi nada im naturalny i harmonijny kształt oraz skoryguje wszelkie niedociągnięcia i asymetrie. Nowy, idealny kontur ust nada im wspaniały kształt, korygując wszelkie niedoskonałości, a dzięki wypełnieniu pięknym kolorem uśmiech stanie się promienny i jeszcze piękniejszy.

Zostaw odpowiedź

*